Национална Установа Драмски Театар - Скопје

ул. Шекспирова 15
1000 Скопје, Република Северна Македонија

+389 2 3063 388
+389 2 3063 452

+389 2 3065 325

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

даночен број: 4030974131197

матичен број: 4067541

Службено лице за посредување со информации од јавен карактер: Невенка Николовска Здравевска

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.; тел. 071/333469

Март
П В С Ч П С Н
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Рута Група Триглав


Ruta Grupa Triglav

Огласи